Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Kuvars Taş Halı Zemin Kaplama

Kuvars Taş Halı Zemin Kaplama

Her mekan için bir taş halı zemin kaplama çözümü var!
Güneş ışınlarından, darbeden, ağırlıktan, kimyasal maddelerden etkilenmeyen ve her türlü mekanda kullanılabilen taş halı zemin kaplama ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Kuvars Taş Halı kaplama nedir?
Taş Halı, doğal ve özel tekniklerle renklendirilmiş çeşitli taş granüllerinin epoksi veya poliüretan reçinelerle birleştirilerek zemine uygulanan poliüretan ve epoksi zemin kaplama ürünüdür.

 

 

Kuvars Taş Halı Zemin Kaplama Kullanım Alanları
Başta konsept cafe, restaurant olmak üzere otomobil galeri, sağlık tesisleri, müze ve ofis gibi iç mekanlarda rahatlıkla tercih edilen kuvars halı uygulamaları, kolay temizlenebilir ve hijyenik bir yapı malzemesi olarak da öne çıkar.

Yürüyüş yolları
Verandalar
Ofis ve showroom zeminleri
Balkon ve teraslar
Cafe ve restaurantlar
Havuz kenarı
Merdiven ve basamaklar
Park alanları
Alışveriş merkezleri
Bahçe yürüyüş alanları

 

 

Mekanlarınız İçin En İyisi
İster iç ortam, ister dış ortam her türlü mekanınız için taş halı zemin kaplama sorunsuz ve kalıcı çözümler sunar.

 

 

Kuvars Taş Halı nasıl uygulanır?
Taş halı uygulaması minimum 8mm kalınlıkta yapılmalıdır. Bu kalınlıktaki bir sistemde minimum 18 kg Tamburlanmış taş + 1.50 kg reçine kullanılması gerekir. Uygulama tamamlandıktan sonra son kat mühürleme sistemi yapılmalıdır.

 

 

Kuvars Taş Halı kaplama nasil yapılır?
TAŞ HALI NASIL YAPILIR? Taş halı zemin kaplama sistemi bir şema içinde doğru sistem içinde taş + reçine(taş bağlayıcı) doğru olarak uygulanması yapılmalıdır. Bu uygulama minimum 8 mm kalınlığında olmalıdır. Bu kalınlık altında uygulama KESİNLİKLE UYGULANMAZ.

 

 

Taş halı zemin kaplama nedir?
Taş Halı, doğal ve özel tekniklerle renklendirilmiş çeşitli taş granüllerinin epoksi veya poliüretan reçinelerle birleştirilerek zemine uygulanan poliüretan ve epoksi zemin kaplama ürünüdür.

 

 

Kuvars Taş Halı fiyatları
Kuvars Taş Halı fiyatları 12 - 28 € arasında değişir. Kullanılacak ürün kalitesi ve renkler fiyatı belirler.

 

 

Neden Taş Halı?
Yüke dayanıklılık, hava şartlarına dayanıklılık, farklı zeminlere uygulanma imkanı, uzun süreli pratik kullanım.

 

 

Renkli Kuvars Taş Halı Zemin Kaplama
Uzun yıllardır kuvars zemin kaplama sektöründe olan firmamız renkli kuvars taş halı zemin kaplama konusunda bir çok müşterisine zemin ve yer kaplama konusunda hizmet vermiştir. Kalite standartların üstünde verdiği hizmetleri uygun fiyat avantajlarıyla sizlere sunmaktadır.

 

 

Firmamız, 2000 yılından beri zemin sektöründe hizmet vermektedir. Gelecegin teknolojisi yeni nesil taş halı zemin kaplama uygulaması ile siz degerli müşterilerimize vereceğimiz kaliteli hizmetimizle memnuniyetinizi kazanıp başarıya ulaşmaktır.

Firmamız, iki ana deposu ile İstanbul’da faaliyet göstermektedir. Ayrıca yurtiçi ve yurtdışı projelerde deneyimli uygulama ekibimizle hizmet vermekteyiz

Biz geniş bilgi ve tecrübelerimizi bize başvurduğunuzda ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün seçenekleri sunmak için kullanıyoruz.

Mekanın girişinden çıkışına kadar ideal, esnek, kesin çözümler sunuyoruz...

 

 

Vizyonumuz
Yapı sektöründe, dünya genelinde yenilikleri ve gelişmeleri takip etmek ve uygulamak,
Değişen ve dönüşen dünyada yeniliklerden yararlanıp gelişimimizi sürdürerek bu sektörde kalıcılık sağlamak,

Misyonumuz
Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet, yenilikçi ve sektörde güvenilir olmak anlayışı ile ekonomik, estetik ve hızlı çözümler ürütmek,
Kurumsal kimliğimizi geliştirerek endüstriyel zemin kaplama sektöründe kalitemizin ve firma markalaşmamızın devamlılığını sağlamak,,

 

Taş Halı Zemin Kaplama

 

 

Taş Halı Renkleri

İstanbul Taş Halı Zemin kaplama Renkleri İstanbul Taş Halı Zemin kaplama Renkleri İstanbul Taş Halı Zemin kaplama Renkleri İstanbul Taş Halı Zemin kaplama Renkleri İstanbul Taş Halı Zemin kaplama Renkleri İstanbul Taş Halı Zemin kaplama Renkleri İstanbul Taş Halı Zemin kaplama Renkleri İstanbul Taş Halı Zemin kaplama Renkleri İstanbul Taş Halı Zemin kaplama Renkleri İstanbul Taş Halı Zemin kaplama Renkleri İstanbul Taş Halı Zemin kaplama Renkleri İstanbul Taş Halı Zemin kaplama Renkleri İstanbul Taş Halı Zemin kaplama Renkleri