Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Yüke dayanıklılık, hava şartlarına dayanıklılık, farklı zeminlere uygulanma imkanı, uzun süreli pratik kullanım.
Dayanıklı, donmaz, UV dirençli, kolay temizlenebilen, temiz görüntü, alttan ısıtmaya uygun, boşluk ve darbe ses yalıtımı, leke tutmaz, kokusuzdur.
İç ve dış mekanlar, teras, balkon, merdiven, oturma odaları, mağazalar, oto galeriler, ticari alanlar, endüstriyel alanlar, zemin,duvar, raflar ve daha fazlası.
Taş Halı, doğal ve özel tekniklerle renklendirilmiş çeşitli taş granüllerinin epoksi veya poliüretan reçinelerle birleştirilerek zemine uygulanan poliüretan ve epoksi zemin kaplama ürünüdür.
Dökme Zemin, dayanıklı, düşük bakımlı zemin kaplaması oluşturmak için epoksi veya poliüretan reçineler ve renk pigmentleri ile uygulanabilen poliüretan ve epoksi zemin kaplama ürünüdür.
Kum Halı, epoksi reçine ve belirli büyüklükte olan doğal ve özel tekniklerle kumların homojen şekilde birleştirilerek uygulandığı poliüretan ve epoksi zemin kaplama ürünüdür.
Spor zemin kaplama kapalı ve açık spor alanları için hem verimli kullanılabilir hem de hijyenik olan bir zemin sağlanabilmesinde tercih edilen zemin kaplama seçeneğidir.
taş halı, uygulandığı alanlara getirdiği birçok avantajıyla oldukça makul fiyat aralıklarında sunulan kuvars taş halı zemin kaplama sistemleri başlı başına dekoratif bir yapıyı da içerisinde barındırır. Yalnızca temel işleyişi esas almadığı gibi mekânın da çok daha ilgi çekmesi ve dekoratif zeminlerin elde edilmesinde de önemli bir unsur haline gelir.
Başta konsept cafe, restaurant olmak üzere otomobil galeri, sağlık tesisleri, müze ve ofis gibi iç mekanlarda rahatlıkla tercih edilen kuvars halı uygulamaları, kolay temizlenebilir ve hijyenik bir yapı malzemesi olarak da öne çıkar. Yürüyüş yollarıVerandalarOfis ve showroom zeminleriBalkon ve teraslarCafe ve restaurantlarHavuz kenarıMerdiven ve basamaklarPark alanlarıAlışveriş merkezleriBahçe yürüyüş alanları
Bir dizi özel işlemin uygulanması sonucu elde edilen kuvars taş zemin kaplama, geleneksel yer kaplama malzemelerine göre çok daha gösterişli ve dayanıklıdır. Öncelikli olarak uygulanacak bölgeye uygun malzeme seçimi yapılarak taş karo şekil ve diğer bileşimleri belirlenerek daha sonra uygulamaya geçilir. Renk ve desen çeşitliliği açısından farklılıklar uygulayıcı firmalara göre değişirken hayal ettiğiniz her türlü deseni ve rengi yaşam alanlarınıza yansıtmanıza olanak sağlar.
Kuvars taş halı zemin kaplama işlemlerinde doğru firma seçimi de son derece belirleyici bir unsurdur. Üretici sertifikası, nitelikli kurulum ve bunlarla birlikte kaliteli işçilikle beraber yapılacak kaplama süreçlerinin çok daha benzersiz olmasını sağlayacaktır. Kuvars taş halı zemin kaplama yaptırmak isteyen İstanbul’daki bir çok firma ve kişiye en kaliteli ve profesyonel yer döşeme hizmetini veriyoruz. İstanbul’da ofisiniz için, evler için, oto galerileri için, kafeterya, restoranlar aklınıza gelebilecek her alanlara kuvars taşı yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Fiyatlar ile alakalı hem en iyi hemde en doğru fiyat ile alakalı sizlere bilgi vermekten mutluluk duyarız.
Birbirinden estetik ve güzel kuvars taş modelleri ve örneklerini inceleyerek taş halılar hakkında ön bilgiye sahip olabilirsiniz. Kuvars yer döşeme ile alakalı yaptığımız örnek çalışmaları inceleyebilir yada size önereceğimiz kuvars yüzey kaplama ürünlerine göz atabilirsiniz.
Uzun yıllardır kuvars zemin kaplama sektöründe olan firmamız renkli kuvars taş halı zemin kaplama konusunda bir çok müşterisine zemin ve yer kaplama konusunda hizmet vermiştir. Kalite standartların üstünde verdiği hizmetleri uygun fiyat avantajlarıyla sizlere sunmaktadır. Her tülü zemin kaplama işlemelerinizi profesyonel kadromuzun ellerine güvenle teslim edebilir, hayalinizdeki yaşam alanlarına kolayca sahip olabilirsiniz. Renkli kuvars taş zemin kaplama fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki talep formunu doldurabilirsiniz.
Kuvars zemin, diğer kaplama türlerine göre çok daha düşük maliyetlere sahiptir.Kuvars zemin kaplama işlemleri sonrasında bakımı kolay olmakla birlikte doğal olması da önem taşır.Sert yüzeylere kıyasla çok daha akustik yapıdadır.Zaman içerisinde solma veya yıpranması söz konusu değildir.Kayma durumu olmadığı gibi kimyasal maddelere bile oldukça dayanıklıdır.Düzenli yapılacak kuru vakumlama işlemleriyle yıl boyunca temiz kalması gerçekleşir.Yılda bir kez olacak şekilde sıcak su çıkarma temizliği yapılması da çok uzun seneler kullanımını mümkün kılar.
Yüksek dekoratif unsurları yer döşemelerine yansıtan kuvars taş halı zemin kaplama sistemleri, saydam bir polimerle (epoksi veya poliüretan reçine bağlayıcı) mineral taş (kuvars taşı) parçacıklarıyla oluşturulan bir karışım olarak tanımlanır. Kuvars zemin, mermer, çakıl taşları veya diğer yarı değerli taşlar kullanılarak yapılan taş halı uygulamaları, 2 ile 4 mm seviyesinde kuvars kum fraksiyonunun birleşimiyle oluşmaktadır. Bu zengin yapıya sahip olmasından ötürü en dayanıklı ve en sağlam zemin kaplama sistemlerinden biri olan kuvars taş halı kaplamalar, işletmelere pek çok açıdan pratik çözümler de sunar. Ayrıca derzsiz kulamım imkânı da veren taş halı sistemleri iç ya da dış mekanların çok daha gösterişli ve yekpare görünmelerini sağlayarak mekanların daha geniş ve ferah görünmesini de kolaylaştırır. Hiçbir şekilde kayma durumu olmayan taş halı kaplama uygulaması -30 ile +70 derece aralıklarında çok iyi sayılabilecek bir performans sergiler. Giderek genişleyen piyasasında geniş yelpazeli renk seçimleri ve desen alternatifleri ile gözde zemin kaplama malzemelerinden biri olan kuvars taş halı zemin kaplama uygulamaları günümüzün en modern yapı malzemelerinde de biridir. Yaratıcılık açısından mimarlara oldukça fazla seçenek sunuyor olması da özgün tasarımların ortaya çıkmasını kolaylaştırır.
Kuvars Taş halı zemin kaplama sistemlerinin tüm bu yeniliklerle gelen avantajlarının dışında bazı önemli unsurlara da dikkat edilmelidir. Bu hususlar; doğru firma seçimi, işlemlerin baştan sona yüksek kalite standartlarında yapılması da olmazsa olmazlardandır. Aksi durumda bazı taş türleri özelinde farklı boyutlarda kusurlar oluşabilir ve bu da size hem zaman hem de para kaybettirebilir. Bunların başında zemine uygun olmayan taş seçimleri ve yanlış malzeme kullanımı da zeminlerde leke, çizik ve çatlaklara neden olabilir. Yine aynı şekilde yanlış bakım uygulamaları da benzer hataları ortaya çıkarabilirken düzenli olarak kirlenmeye karşı korunması için parlatma yapılmalıdır. Temizlik cilası kullanılabilir veya büyük taş kareler için paspas temizleyici yapılabilir. Mobilyaların ayaklarının zarar verici olmaması içinde çeşitli koruma kaplamalardan yararlanılarak zemin yüzeylerinin ilk günkü görünümünü uzun süre muhafaza etmesi sağlanabilir.
Kuvars taş halı zemin kaplama fiyatları fiyatları hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak için Sitedeki formu doldurarabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz en yakın zamanda size geri dönüş sağlayacaktır.
Taş halı uygulaması minimum 8mm kalınlıkta yapılmalıdır. Bu kalınlıktaki bir sistemde minimum 18 kg Tamburlanmış taş + 1.50 kg reçine kullanılması gerekir. Uygulama tamamlandıktan sonra son kat mühürleme sistemi yapılmalıdır.
Taş halı zemin kaplama sistemi bir şema içinde doğru sistem içinde taş + reçine(taş bağlayıcı) doğru olarak uygulanması yapılmalıdır. Bu uygulama minimum 8 mm kalınlığında olmalıdır. Bu kalınlık altında uygulama KESİNLİKLE UYGULANMAZ.
Taş Halı, doğal ve özel tekniklerle renklendirilmiş çeşitli taş granüllerinin epoksi veya poliüretan reçinelerle birleştirilerek zemine uygulanan poliüretan ve epoksi zemin kaplama ürünüdür.
Taş Halı Zemin Kaplama m2 Fiyatları 12 - 28 € arasında değişir. Kullanılacak ürün kalitesi ve renkler fiyatı belirler.